SKLEP - ALSEN Tarnobrzeg

Przejdź do treści

SKLEPW naszym sklepie na powierzchni 80m eksponujemy na półkach asortyment  najczęściej wybierany przez Klientów. W stałej ofercie znajdziesz u nas  laptopy, akcesoria komputerowe, drukarki, elektronikę użytkową. W bardzo  szerokim wyborze posiadamy kartridże, oraz tonery do drukarek  laserowych do większości modeli, również papier - także specjalistyczny.  


Poza produktami stale dostępnymi w sklepie stacjonarnym, możemy w ciągu nawet kilkunastu godzin sprowadzić dowolny produkt, dowolnego producenta. Aby przejrzeć aktualną ofertę proszę zajrzeć do  magazynu centralnego (poniżej), można tam również zakupić towar i odebrać go u nas w sklepie stacjonarnym. Ceny mogą różnić się i być wyższe, lub niższe, niż zamawiając bezpośrednio u nas.


Jeżeli nie znajdziecie Państwo poszukiwanego produktu, prosimy o kontakt, a my sprawdzimy jego dostępność u innego dostawcy. Sprowadzaliśmy dla naszych Klientów różnorakie towary, od nietypowych kabelków, po rowery, zamrażarki, oraz specjalistyczne drony i serwerownie.


Oferujemy program przedłużonej gwarancji, raty, leasing. ZAPRASZAMY

Wróć do spisu treści